איך לעשות כסף באינטרנט

ישנן הרבה מאוד דרכים לעשות כסף באינטרנט. יחד עם זאת, על מנת לעשות כסף משמעותי באינטרנט, יציב, קבוע, יש צורך להתמחות באחת הדרכים, להכיר אותה, לרכוש בה ניסיון. ריכזתי כאן את השיטות הטובות לעשיית כסף באינטרנט (עם קישורים מתאימים). השיטות למטה הם מוכחות, דהיינו אני, או אחד האנשים שאני מכיר מרוויחים סכומים משמעותיים מידי חודש. אז… לעבודה:

בניית אתרים גוגל אדסנס

גוגל אדסנס היא תוכנית השותפים של גוגל. אתם מקימים אתר/ים או בלוג/ים, ושמים שם פרסומות של גוגל  (גוגל דואגים לפרסומות). כאשר גולשים מגיעים לאתר שלכם אחוז מסוים לוחץ על המודעות של גוגל (גוגל דואגים למודעות – אתם לא צריכים לעשות כלום), כך אתם מקבלים כסף על כל קליק. גוגל אדסנס היא דרך מצויינת לעשות כסף באינטרנט- דרך שעובדת גם כיום היטב. ראו מדריך גוגל אדסנס.

תוכניות שותפים

תוכניות שותפים הוא שם כולל לקבוצה גדולה של דרכים לעשות כסף באינטרנט (גם גוגל אדסנס הוא שייך לקבוצה של תוכניות שותפים). בתוכניות שותפים הרעיון הוא שאתם שותפים במכירה של מוצר שמישהו אחר משווק.  אתם יכולים להיות שותפים בכך שתקימו אתרים והוא ישים פרסומת אצלכם (וישלם לכם על כל קליק, או על חשיפה של המודעה שלו), אתם יכולים לקבל כסף על כל מכירה נעשתה בפועל. למרות שאתם לא חייבים אתרים לשם כך, רצוי שתקימו (זה עוזר). ראו מדריך שלם שכתבנו על תוכניות שותפים. (שימו לב שאתם יכולים להיעזר בנכסים אינטרנטיים מגוונים, כמו פעילות ברשתות חברתיות (פייסבוק ואחרות). 

מכירת מוצרים  ב Ebay ומקומות אחרים

אתם יכולים לעשות כסף על ידי מכירת מוצרים חדשים או  מוצרים משומשים באיביי או בזירות מסחר אחרות. אתם יכולים ליצור מוצרי יד (אטסי הכי טוב), מכירת מוצרים בזירות המסחר הללו יכולות להניב לכם כסף רב .

מוצרי מידע – יצירת ספרים, תקליטורים, הרצאות ועוד

אם יש לכם משהו להגיד לעולם או מידע ייחודי או כזה שיש לו ביקוש,  אתם יכולים לעשות מזה כסף. אתם יכולים בעצמכם ליצור מוצרי מידע דוגמת ספרים דיגיטליים, תקליטורים, הדרכות. מדובר במשהו שהרבה יותר קל לעשות אותו ממה שנדמה. אתם יכולים לשווק את מוצרי המידע שלכם (בעברית, אנגלית או שפות אחרות) בעצמכם או באמצעות תוכניות שותפים. 

בניית רשימת תפוצה

אחת הצורות הטובות לעשות כסף באינטרנט זה לבנות רשימת תפצה של חברים ואנשים אחרים שיקבלו מכם אמיילים על בסיס קבוע. הרעיון הוא כזה:

  • אתם מזמינים גולשים להירשם לרשימת התפוצה שלכם – ובתמורה אתם מציעים להם מידע בנושא האתר שמעניין אותם
  • אתם שולחים מידע איכותי לגולשים מידי זמן (יום/שבוע/שבועיים), כך שהם לומדים לסמוך עליכם
  • אתם שולחים להם הצעות של מוצרים (מוצרים שלכם, מוצרי שותפים ואחרים) וכך אתם מרוויחים מהם כסף. 

בניית רשימת תפוצה היא שיטה רווחית ביותר לעשות כסף באינטרנט. 

כתיבת תוכן

אם אתם אוהבים לכתוב מצאתם את הדרך המצויינת בשבילכם לעשות כסף באינטרנט. הרבה מאוד 

פרילנסרים – רעיונות מיוחדים  -מיקור חוץ

ישנם הרבה מאוד שרוצים דברים מיוחדים ואחרים רוצים דברים פשוטים. אתם יכולים להציע את השירותים שלכם באתרים שונים. אתר פיבר, אודסק, ועוד. 

באתרים אלה תוכלו למצוא עבודה ממשית, ולעשות ממנה כסף לא רע. 

לעשות כסף מתרגום

אם אתם שולטים בשתי שפות זרות (למשל עברית ואנגלית), תוכלו לקבל עבודה רבה בתרגום. עבודה שתעזור לכם לעשות כסף באינטרנט. אתרים מסוג אודסק, ואחרים תוכלו למצוא הרבה פרנסה. 

להרוויח כסף מצילומים

דרך מעולה להרוויח כסף באינטרנט היא לעשות כסף מצילומים שלכם. ראשית אתם יכולים לשים את הצילומים שלכם באתרי צילומים שונים דוגמת. בנוסף, אתם יכולים למכור הצילומים שלכם לאתרים שונים. וכמובן אתם יכולים להקים אתרי גוגל אדסנס ואתרי נישה שונים ולהשתמש בצילומים שלכם. 

שיטות נוספות – פחות רווחיות

  • להרוויח כסף מצפייה בפרסומות – מדובר בסכומים נמוכים מאוד
  • להרוויח כסף ממילוי סקרים – אתם ממלאים סקרים באינטרנט ומרוויחים מוצרים או שקלים  בודדים – שיטה לא רווחית