איך להיות עשיר

האתר איך לעשות כסף, עוסק בהרבה צורות שבהם אפשר לעשות כסף. המאמר הזה מתייחס לשאלה איך להיות עשיר, מהם הצעדים שעליכם לעשות בכדי להיות עשירים. ראו גם את המסלול: איך לעשות כסף

השתלטות על תזרים המזומנים שלכם

לא משנה כמה כסף תרוויחו, אם תזרים המזומנים שלכם מסתכם שההוצאות גדולות מההכנסות, אז לא תוכלו להיות עשירים. תמיד תצטרכו עוד כסף ועוד כסף כדי לכסות את המינוס שלכם. זה לעולם לא יעבוד לכם. הבנת תזרים המזומנים שלכם, הפיכתו לפלוס (עדיף שישאר לכם 30% מההכנסות שלכם אבל אפשרי פחות), הוא הצעד הראשון והקריטי להיות עשירים. 

למדו לחסוך ולהשקיע השקעות סולדיות

לפני שאתם יודעים לעשות עסקים גדולים למדו לחסוך ולהשקיע. אם תתחילו בגיל מספיק צעיר חוק הריבית דריבית יעזור לכם. אם אתם מתחילים בגיל קצת יות מאוחר, גם אז אל תהססו להשקיע השקעות סולידיות, לחסוך באופן סולידי.  זה חלק מהדרך שלכם להיות עשירים. 

הקימו עסק

לא חייבים להקים עסקים כדי להיות עשירים. אבל כנראה שרמה מסוימת של הקמת עסק היא כמעט הכרחית בשביל להיות עשירים. עסק/ים ששייך לכם יכול להיות דרך מצויינת להיות עשירים. זוהי אינה חובה (יש כאלה שהופכים להיות עשירים מהשקעות ודרכים אחרות).

השכלה פיננסית 

אם אתם רוצים להיות עשירים, אין שום תחליף להשכלה פיננסית ולחינוך פיננסי. לא משנה כמה כסף תעשו, תצטרכו לדעת כיצד להתנהג איתו, איך לעשות ממנו עוד כסף. בנוסף, לימדו לחשוב כמו עשירים, ראו את הרעיונות של אבא עשיר אבא עני

השקעות חכמות

מצאו את ההשקעה מהתאימה לכם. בורסה לא מתאמה לכולם, נדלן לא מתאים לכולם. מצאו השקעות שמתאימות לכם, השקעות נכונות המגובות בידע פיננסי ואוריינות פיננסית הם הדרך המצויינת לעשות כסף ולהיות עשירים.